Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszykaCena: |
90,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,61 |
zł netto |
Cena: |
111,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
58 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791565/0/hager_CDA225J_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 2.32 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_cda225j_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:23, 202.06 kB]
PDS_CDA225J_3301_pl-PL -
m/download/23417606/pds-cda225j-3301-pl-pl.pdf [116.79 kB]
ID1_ID_6LE009051Ab -
m/download/23417607/id1-id-6le009051ab.pdf [1.33 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23417610/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CDA225J_en-GB -
m/download/23417608/rohs-declaration-cda225j-en-gb.pdf [42.12 kB]
hager_deklaracja_CE_012_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23417609/hager-deklaracja-ce-012-pr-2026-v1-0-sig.pdf [309.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
49259brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13840brutto |
|
59 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17401brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
314 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22497brutto |
|
11 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25774brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5917brutto |
|
10 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20185brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
253 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7870brutto |
|
0 szt |
24h |
|
216 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17612brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
41123brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 39656brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6324brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19671brutto |
|
10 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
45 szt |
24h |
|
467 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
188 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
1049 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1967brutto |
|
26 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
634brutto |
|
17 OPK |
24h |
|
2000 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8035brutto |
|
69 szt |
24h |
|
145 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15909brutto |
|
30 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7713brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21244brutto |
|
71 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
350 szt |
24h |
|
183 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
696brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5527brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6549brutto |
|
48 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135