Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszykaCena: |
59,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,76 |
zł netto |
Cena: |
73,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
56 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791842/0/hager_SBN340_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.6 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.846 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn340_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:03, 258.29 kB]
rohs_declaration_SBN340_en-GB -
m/download/23393430/rohs-declaration-sbn340-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23393431/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23393432/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1074brutto |
|
13 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3019brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4356brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10351brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
11 szt |
24h |
|
71 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5094brutto |
|
18 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9837brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 13401brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7268brutto |
|
117 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30819brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
51663brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3162 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
523brutto |
|
267 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18965brutto |
|
287 SZT |
24h |
|
297 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6153brutto |
|
143 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
5088 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2696brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2108brutto |
|
190 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3809brutto |
|
79 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13331brutto |
|
1049 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
191 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1934brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
383 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13507brutto |
|
59 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
24 szt |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135