Polecane
Cena: |
13037,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13 037,66 |
zł netto |
Cena: |
16036,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16 036,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz bezprzerwowy Smart UPS X wolnostojący/rack 3000VA Line Interactive 2U SMX3000RMHV2U SCHNEIDER
Chroń serwery, przełączniki, urządzenia sieciowe i sprzęt w punktach sprzedaży za pomocą zasilacza APC Smart-UPS X 3000 VA. APC Smart-UPS zapewnia zapasowe zasilanie bateryjne podczas przerw w dostawie prądu i stale chroni urządzenia przed zmiennymi warunkami zasilania i przepięciami. Dzięki najwyższej ochronie i uproszczonemu zarządzaniu zasilacz UPS 3000 VA zapewnia stałą i niezawodną łączność w najbardziej krytycznych momentach. Dzięki 11 gniazdkom z 2 przełączanymi grupami gniazd i kompatybilności z zewnętrznymi zestawami baterii, ten serwerowy UPS zapewnia nieprzerwane i skalowalne zasilanie bateryjne podłączonemu sprzętowi elektronicznemu. Podłącz do 10 zewnętrznych zestawów akumulatorów SMX120RMBP2U, aby wydłużyć czas, przez jaki UPS może zasilać urządzenia z akumulatorów (zestawy akumulatorów sprzedawane oddzielnie). Gniazdo SmartSlot z tyłu zasilacza UPS oferuje opcję dodania karty zarządzania siecią do zdalnego zarządzania zasilaczem UPS przez sieć (karty sieciowe sprzedawane są oddzielnie). Użyj intuicyjnego interfejsu LCD i oprogramowania PowerChute, aby skonfigurować ustawienia i monitorować użycie. SMX3000RMHV2U umożliwia konwersję z zasilacza typu wieża lub autonomicznego zasilacza UPS w zasilacz do montażu w szafie, oferując elastyczność w różnych instalacjach. Opakowanie zawiera UPS, płytę CD z oprogramowaniem, płytę CD z dokumentacją, wsporniki do montażu w szafie rack, kabel sygnalizacyjny Smart UPS RS-232, kabel USB i instrukcję obsługi Automatyczna regulacja napięcia (AVR) dostosowuje napięcia, zapewniając niezawodne zasilanie przy jednoczesnym zachowaniu żywotności baterii. Baterie mogą być wymieniane przez użytkownika.
Parametry techniczne: Zasilacz bezprzerwowy Smart UPS X wolnostojący/rack 3000VA Line Interactive 2U SMX3000RMHV2U SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 6.15 min |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Wyjściowa moc czynna | 2700 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 3000 VA |
| Automatyczne wyłączanie | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Ciężar | 37.32 kg |
| Głębokość | 667 mm |
| Inetrfejs USB | tak |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 8 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 0 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0.05 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | nie |
| Rodzaj budowy | Do zabudowy rack 19 cali (482,6 mm) |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | nie |
| Sprawność całkowita | 92 % |
| Sprawność w trybie ECO | 96 % |
| Szerokość | 432 mm |
| Technologia USV | Line-interactive |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość | 85 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 200 - 240 V |
| Zarządzanie przez sieć | nie |
| Złącze wejściowe | C20 |
Pliki do pobrania
SMX3000RMHV2U_document -
m/download/17951044/smx3000rmhv2u-document.pdf [88.22 kB]
JGNY-B26A7G_R0_EN -
m/download/17852405/jgny-b26a7g-r0-en.pdf [112.82 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22011876/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
VYOG-8WLNR4_R3_EN -
m/download/17852406/vyog-8wlnr4-r3-en.pdf [966.82 kB]
VAGL-B3SP67_R0_EN -
m/download/17852407/vagl-b3sp67-r0-en.pdf [794.91 kB]
EU DoC 992-0083 8052022 -
m/download/17852404/eu-doc-992-0083-8052022.pdf [211.93 kB]
ENVEOLI1612029_EN -
m/download/17852403/enveoli1612029-en.pdf [747.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz bezprzerwowy Smart UPS X wolnostojący/rack 3000VA Line Interactive 2U SMX3000RMHV2U SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135