Polecane
Cena: |
469,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
469,06 |
zł netto |
Cena: |
576,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
576,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: UPS Zasilacz 3S 550 FR 3S550FR 9400-43158 EATON
UPS Eaton 3S to zasilacz awaryjny o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu z powodzeniem umieścisz go w każdym pokoju, a komfort pracy zawsze będzie stał na najwyższym poziomie. Do jego podstawowych zadań należy podtrzymanie działania podłączonych sprzętów przy wystąpieniu problemów z dostawą prądu elektrycznego. Użytkownik może również liczyć na ochronę wrażliwych podzespołów komputerowych przed wahaniami napięcia, które niekiedy występują w silnie obciążonej sieci.
Takie rozwiązanie znalazło zastosowanie przede wszystkim przy pracy biurowej, gdzie bezpieczeństwo danych stanowi najwyższy priorytet. Jeśli pojawią się problemy z dostępnością energii, UPS Eaton 3S w ciągu zaledwie 5 milisekund uaktywni akumulator. Zasilacz pozwoli na kolejne kilka minut działania. Ten czas w zupełności wystarczy, aby zapisać ważne dokumenty, czy projekty. Z tej funkcji skorzystają również użytkownicy, którym zależy na wygodzie rozrywki. Gdy nagle prądu elektrycznego zabraknie, będzie można bezpiecznie wyłączyć grę, czy zatrzymać ulubiony film. Duża liczba gniazd pozwoli na współpracę z wieloma sprzętami jednocześnie. Ich listę poszerza złącze USB. To uniwersalna technologia, która z pewnością zadowoli wymagających klientów.
Automatyczne wyłączanie: tak
Bezpotencjałowy zestyk przełączający: nie
Ciężar: 3.1 kg
Czas przejścia do pełnego obciążenia: 6.5 min
Częstotliwość wejściowa: 46 ... 70 Hz
Częstotliwość wyjściowa: 50 ... 60 Hz
Głębokość: 83.5 mm
Inetrfejs USB: tak
Liczba faz napięcia wejściowego: 1
Liczba faz napięcia wyjściowego: 1
Liczba gniazd wyjściowych C13: 0
Liczba gniazd wyjściowych C19: 0
Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO: 0
Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E): 6
Modułowa: nie
Obsługa protokołu RS-232: nie
Rodzaj budowy: Wolnostojący
Rodzaj napięcia: AC
SNMP: nie
Sprawność całkowita: 98 %
Szerokość: 325 mm
Technologia USV: Offline
Wyjściowa moc czynna: 330 W
Wyjściowy współczynnik mocy: 0.6
Wysokość: 140 mm
Zakres napięcia wejściowego: 161 ... 284 V
Zakres napięcia wyjściowego: 161 ... 284 V
Zarządzanie przez sieć: nie
Złącze wejściowe: Ze stykiem ochronnym (SCHUKO)
Parametry techniczne: UPS Zasilacz 3S 550 FR 3S550FR 9400-43158 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 3 min |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 6 |
| Wyjściowa moc czynna | 330 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 550 VA |
| Automatyczne wyłączanie | tak |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Ciężar | 2.9 kg/m |
| Głębokość | 335 mm |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0 % |
| Rodzaj budowy | Wolnostojący |
| Rodzaj interfejsu | USB |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | tak |
| Sprawność całkowita | 97 % |
| Sprawność w trybie ECO | 97 % |
| Szerokość | 140 mm |
| Technologia USV | Offline |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.6 |
| Wysokość | 86 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 161 - 184 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 V |
| Zarządzanie przez sieć | tak |
| Złącze wejściowe | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co UPS Zasilacz 3S 550 FR 3S550FR 9400-43158 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135