Polecane
Cena: |
201,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
201,36 |
zł netto |
Cena: |
247,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
247,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica natynkowa 3x18 IP40 z rzędem pod modułówkę wyposażona w płytę i gniazdko ECT 3X18PO MEDIA-MOD 001101315 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Rozdzielnica natynkowa 3x18 IP40 z rzędem pod modułówkę wyposażona w płytę i gniazdko ECT 3X18PO MEDIA-MOD 001101315 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 112 mm |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 396 mm |
| Wysokość | 526 mm |
Pliki do pobrania
001101315_Instruction -
m/download/23223346/001101315-instruction.pdf [850.66 kB]
PL050418V3 -
m/download/23223345/pl050418v3.pdf [170.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica natynkowa 3x18 IP40 z rzędem pod modułówkę wyposażona w płytę i gniazdko ECT 3X18PO MEDIA-MOD 001101315 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135