Polecane
Cena: |
39,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,59 |
zł netto |
Cena: |
48,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Modułowa Natynkowa Practibox S 1x12 Drzwi Białe 135421 LEGRAND
Rozdzielnice naścienne Practibox S- Zgodność z normami IEC/EN 60670-24 pozwalają na utworzenie zestawów zgodnych z normami IEC/EN 61439-3- Stopień ochrony IP 40 - IK 07- II klasa ochronności- Materiał izolacyjny, samogasnący - 650⁰C- Wyposażone w listwy przyłączeniowe N i PERozdzielnica naścienna Practibox S 1x12 z drzwiami białymi:- Ilość rzędów: 1- Ilość modułów w rzędzie: 12- Łączna liczba modułów: 12- Wysokość: 236 mm- Szerokość: 328 mm- Głąbokość podstawy: 107 mm- Dostarczane z drzwiami pełnymi w kolorze białym- Dostarczane z listwami N+PE:- N: 1 x (5x16 mm2 + 5x10 mm2)- PE: 1 x (5x16 mm2 + 5x10 mm2)
Parametry techniczne: Rozdzielnica Modułowa Natynkowa Practibox S 1x12 Drzwi Białe 135421 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 107 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 76 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Cylinder |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 328 mm |
| Szerokość wbudowania | 324 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 236 mm |
| Wysokość wbudowania | 232 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
25.0141.a[1].pdf [2022-09-15 08:43, 327.08 kB]
a.9088.b.pdf [2022-09-15 08:43, 268.79 kB]
le10835aa_03.pdf [2022-09-15 08:43, 3.73 MB]
practiboxs.pdf [2022-09-15 08:43, 10.01 MB]
F02631EN-03 -
m/download/22628974/f02631en-03.pdf [1.04 MB]
LGIYULKWQH -
m/download/22628976/lgiyulkwqh.pdf [1.38 MB]
LGQTWRHHVC -
m/download/22628977/lgqtwrhhvc.pdf [2.55 MB]
LGRP-00674-V01.01-EN -
m/download/22628978/lgrp-00674-v01-01-en.pdf [600.00 kB]
LGRP-00900-V01.01-EN -
m/download/22628979/lgrp-00900-v01-01-en.pdf [616.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Modułowa Natynkowa Practibox S 1x12 Drzwi Białe 135421 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135