Polecane
Cena: |
27,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,63 |
zł netto |
Cena: |
33,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
40 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: IC2 Rozdzielnica 1x10 natynkowa IP40 drzwi pełne VD110PP HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776267/0/hager_VD110PP_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: IC2 Rozdzielnica 1x10 natynkowa IP40 drzwi pełne VD110PP HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 91 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 72 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 206.5 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 10 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 170 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_vd110pp_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:27, 225.56 kB]
PDS_VD110PP_3301_pl-PL -
m/download/23403880/pds-vd110pp-3301-pl-pl.pdf [94.23 kB]
6LE089664A -
m/download/23403881/6le089664a.pdf [2.36 MB]
rohs_declaration_VD110PP_en-GB -
m/download/23403882/rohs-declaration-vd110pp-en-gb.pdf [42.23 kB]
24_3067_04_24 -
m/download/23403883/24-3067-04-24.pdf [205.55 kB]
PEP_HAGE-01413-V01.01-EN -
m/download/23403884/pep-hage-01413-v01-01-en.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co IC2 Rozdzielnica 1x10 natynkowa IP40 drzwi pełne VD110PP HAGER
Osoby, które kupiły produkt IC2 Rozdzielnica 1x10 natynkowa IP40 drzwi pełne VD110PP HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135