Polecane
Cena: |
289,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
289,95 |
zł netto |
Cena: |
356,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
356,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
51 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 5x12 Volta IP30 natynkowa VA60CN HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 96.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 92.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 5 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Plombowane | tak |
| Rodzaj drzwi | Inne |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 305 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 765 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
PDS_VA60CN_3301_pl-PL -
m/download/23423732/pds-va60cn-3301-pl-pl.pdf [114.30 kB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23423736/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VA60CN_en-GB -
m/download/23423733/rohs-declaration-va60cn-en-gb.pdf [42.09 kB]
hager_deklaracja_CE_433_EN_2024_v1_0_sig -
m/download/23423734/hager-deklaracja-ce-433-en-2024-v1-0-sig.pdf [346.32 kB]
PEP_HAGE-01413-V01.01-EN -
m/download/23423735/pep-hage-01413-v01-01-en.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 5x12 Volta IP30 natynkowa VA60CN HAGER
Osoby, które kupiły produkt Rozdzielnica modułowa 5x12 Volta IP30 natynkowa VA60CN HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135