Polecane
Cena: |
585,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
565,72 |
zł netto |
Cena: |
720,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
695,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KP-DB-I-MS-318 Rozdzielnica natynkowa 3x18 metalowa IP30 29324 KANLUX
Obudowy metalowe KP-DB z szynami DIN do zabudowy aparatury modułowej produkowane są w Fabryce Kanlux. Przeznaczone są dla budownictwa publicznego i biurowego. Ich zakres pozwala realizować instalacje także w obszarach takich jak rozbudowane instalacje domowe.
Parametry techniczne: KP-DB-I-MS-318 Rozdzielnica natynkowa 3x18 metalowa IP30 29324 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Głębokość | 115 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 485 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Wysokość | 581 mm |
Pliki do pobrania
29324_karta_techniczna -
m/download/17006520/29324-karta-techniczna.pdf [112.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KP-DB-I-MS-318 Rozdzielnica natynkowa 3x18 metalowa IP30 29324 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135