Polecane
Cena: |
1065,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 065,41 |
zł netto |
Cena: |
1310,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 310,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa PrismaSeT XS PSXS-2-24-NT-P natynkowa drzwi przezroczyste 2 rzędy 24 moduły w rzędzie I LVSXR224 SCHNEIDER
Montowana natynkowo obudowa PrismaSeT XS. Ta metalowo-plastikowa obudowa składa się z 2 rzędów po 24 moduły 18 mm. Jest przystosowana do wszystkich typów rozdzielnic modułowych. Obudowa dedykowana jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Stopień ochrony IP to drzwi zamknięte IP40. Wyposażona jest w przezroczyste, bezbarwne drzwi. Kolor obudowy i płyty czołowej jest biały (RAL 9003). Gotowa do użycia, jest przeznaczona do użytku w sektorach mieszkalnych i usługowych. Opracowana dla elektryków, zapewniając ergonomię i elastyczność instalacji. Kable mogą być wprowadzane przez górną lub dolną część obudowy za pomocą zdejmowanych płyt wprowadzeniowych. Umożliwia wprowadzenie kabli, rury lub instalacji. Wyposażona jest w 1 płytę tylną i 2 szyny DIN. Szyny są zdejmowane i ułatwiają okablowanie i konserwację. Jest wyposażona w 1 uziemienie i 1 neutralny blok zacisków. Blok zacisków uziemiających zapewnia 24 wyjścia (3x25mm² + 21x4mm²). Neutralny blok zaciskowy zapewnia 42 wyjścia (3x (3x25mm² + 11x4mm²)). Przystosowana również do pionowego rozdzielacza Acti9 VDIS o rozmiarze 24 modułów. Wyposażona w 2 etykiety identyfikacyjne, 2 ochraniacze etykiet, 1 płytkę zaślepiającą i osprzęt do mocowania okablowania. Klasa izolacji elektrycznej to Klasa II. Napięcie izolacji znamionowej Ui wynosi 400V. Kategoria przepięciowa to II. Prąd znamionowy ln wynosi do 125A. Straty mocy wynoszą 67W. Zgodna z normami IEC 60670-1 i 24, IEC 61439-1 i 3. Całkowite wymiary to (szer.) 550mm x (wys.) 450mm x (gł.) 168mm. Waga wynosi 10,270 kg. Obudowa i osłona przednia wykonane są z technoplastiku. Tylna część jest wykonana z metalu, drzwi są wykonane ze szkła. Odporność tworzywa sztucznego na płomienie i nienormalne ciepło wynosi 650°C dla obudowy i osłony przedniej. Stopień ochrony IK to IK09 z zamkniętymi drzwiami. Temperatura pracy wynosi od -25°C do 60°C.
Parametry techniczne: Obudowa PrismaSeT XS PSXS-2-24-NT-P natynkowa drzwi przezroczyste 2 rzędy 24 moduły w rzędzie I LVSXR224 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 168 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 155 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 550 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 450 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
LVSXR224_document -
m/download/17955999/lvsxr224-document.pdf [95.53 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22019587/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
export_RoHS_20230925_084628469833feca-3b74-4ab4-86e1-672fca94173c -
m/download/17458110/export-rohs-20230925-084628469833feca-3b74-4ab4-86e1-672fca94173c.pdf [220.86 kB]
FD21092101_Prismaset -
m/download/17458111/fd21092101-prismaset.pdf [496.37 kB]
FTD00917 - TT01-TT03 PCR3 - CODDE_PRA21324 -
m/download/17458109/ftd00917-tt01-tt03-pcr3-codde-pra21324.pdf [322.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa PrismaSeT XS PSXS-2-24-NT-P natynkowa drzwi przezroczyste 2 rzędy 24 moduły w rzędzie I LVSXR224 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135