Polecane
Cena: |
95,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,06 |
zł netto |
Cena: |
117,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: 03844; DB118F 1X18P/FMD Rozdzielnica podtynkowa z listwami DIN KANLUX
Rozdzielnice z serii DB, spełniające wymóg odporności na żar o temperaturze 650°C, mogą być stosowane wyłącznie na powierzchniach niepalnych (np. pełne, lite ściany, wykonane z materiałów niepalnych). Nie mogą być stosowane na powierzchniach palnych (np. płytach gipsowo-kartonowych, drewnianych itp.), na tzw. "pustych ścianach" lub na pionach technicznych.
Parametry techniczne: 03844; DB118F 1X18P/FMD Rozdzielnica podtynkowa z listwami DIN KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 65 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 364 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Wysokość | 215 mm |
Pliki do pobrania
3844 -
m/download/14764719/3844.pdf [117.08 kB]
ID0097_CE v6 PL -
m/download/13163611/id0097-ce-v6-pl.pdf [837.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co 03844; DB118F 1X18P/FMD Rozdzielnica podtynkowa z listwami DIN KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135