Polecane
Cena: |
3,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,45 |
zł netto |
Cena: |
4,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 1x2 natynkowa IP30 S-2 C.2016 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Drzwi/pokrywa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 0 mm |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Brak |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Do ochrony odgromowej | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Głębokość | 69 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 65 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor | Biały |
| Liczba modułów | 2 |
| Liczba otworów pod flansze | 0 |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba wejść kablowych | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Obudowa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 2.2 mm |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa z wyzwalaczem nadciśnieniowym | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 63 A |
| Rodzaj drzwi | Brak |
| Rodzaj pokrywy | Brak |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 55 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Brak |
| Wysokość | 140 mm |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 1x2 natynkowa IP30 S-2 C.2016 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135