Polecane
Cena: |
153,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,77 |
zł netto |
Cena: |
189,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
189,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KDB-IP65-S26T Rozdzielnica natynkowa hermetyczna 2x13 plastikowa IP65 38454 KANLUX
Obudowy do zastosowań specjalnych - rodzina KDB-IP65 wyróżnia się zwiększoną odpornością na warunki atmosferyczne. Wykonane z materiału odpornego na działanie promieniowania UV, spełniają warunki odporności na wnikanie ciał stałych i wody w stopniu IP65, wytrzymałość mechaniczna na poziomie wymagań stopnia IK10. W zestawie akcesoria montażowe wraz z elementami uszczelniającymi połączenia, szyny łączeniowe, naklejki opisowe oraz zaślepki modułowe.
Parametry techniczne: KDB-IP65-S26T Rozdzielnica natynkowa hermetyczna 2x13 plastikowa IP65 38454 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 140 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba rzędów | 2 |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 323 mm |
| Wysokość | 420 mm |
Pliki do pobrania
38454_karta_techniczna -
m/download/21558945/38454-karta-techniczna.pdf [150.72 kB]
38454_deklaracjaCE -
m/download/21558946/38454-deklaracjace.pdf [833.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KDB-IP65-S26T Rozdzielnica natynkowa hermetyczna 2x13 plastikowa IP65 38454 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135