Polecane
Cena: |
106,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,86 |
zł netto |
Cena: |
131,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
34 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DB212F 2X12P/FMD Rozdzielnica podtynkowa 2x12 plastikowa IP40 3845 KANLUX
Rozdzielnice z serii DB, spełniające wymóg odporności na żar o temperaturze 650°C, mogą być stosowane wyłącznie na powierzchniach niepalnych (np. pełne, lite ściany, wykonane z materiałów niepalnych). Nie mogą być stosowane na powierzchniach palnych (np. płytach gipsowo-kartonowych, drewnianych itp.), na tzw. "pustych ścianach" lub na pionach technicznych.
Parametry techniczne: DB212F 2X12P/FMD Rozdzielnica podtynkowa 2x12 plastikowa IP40 3845 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 65 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 258 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wysokość | 310 mm |
Pliki do pobrania
3845 -
m/download/14764720/3845.pdf [118.11 kB]
ID0097_CE v6 PL -
m/download/13163612/id0097-ce-v6-pl.pdf [837.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co DB212F 2X12P/FMD Rozdzielnica podtynkowa 2x12 plastikowa IP40 3845 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135