Polecane
Cena: |
214,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
214,83 |
zł netto |
Cena: |
264,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
264,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Rama modułowa z wysłonami z tworzywa do PLS 24MOD 270x 270mm NSYDLS24 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 180 mm |
| Liczba miejsc modułowych na szynę DIN | 12 |
| Liczba szyn DIN | 2 |
| Rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Szerokość | 270 mm |
| Wysokość | 270 mm |
| Z pokrywą | nie |
| Z zaciskiem PEN | nie |
| Ze złączem licznikowym | nie |
Pliki do pobrania
NSYDLS24_document -
m/download/17935059/nsydls24-document.pdf [92.73 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007278/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110704EN -
m/download/17829395/envpep110704en.pdf [364.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Rama modułowa z wysłonami z tworzywa do PLS 24MOD 270x 270mm NSYDLS24 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135