Polecane
Cena: |
115,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,17 |
zł netto |
Cena: |
142,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: fw media Podzespół do zabudowy aparatów modułowych 900x250 UN06GN HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777740/0/hager_UN06GN_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: fw media Podzespół do zabudowy aparatów modułowych 900x250 UN06GN HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 17 mm |
| Liczba miejsc modułowych na szynę DIN | 12 |
| Liczba szyn DIN | 6 |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Z pokrywą | nie |
| Z zaciskiem PEN | nie |
| Ze złączem licznikowym | nie |
Pliki do pobrania
hager_un06gn_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 15:02, 212.14 kB]
PDS_UN06GN_3301_pl-PL -
m/download/23413809/pds-un06gn-3301-pl-pl.pdf [111.80 kB]
rohs_declaration_UN06GN_en-GB -
m/download/23413810/rohs-declaration-un06gn-en-gb.pdf [42.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co fw media Podzespół do zabudowy aparatów modułowych 900x250 UN06GN HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135