Polecane
Cena: |
169,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,67 |
zł netto |
Cena: |
208,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
208,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
14 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FWB Podzespół do zabudowy aparatów modułowych 600x250 QC UW41V HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 87 mm |
| Liczba miejsc modułowych na szynę DIN | 48 |
| Liczba szyn DIN | 4 |
| Rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Z pokrywą | tak |
| Z zaciskiem PEN | tak |
| Ze złączem licznikowym | nie |
Pliki do pobrania
PDS_UW41V_3301_pl-PL -
m/download/23380581/pds-uw41v-3301-pl-pl.pdf [80.30 kB]
6LE001206B -
m/download/23380582/6le001206b.pdf [673.51 kB]
rohs_declaration_UW41V_en-GB -
m/download/23380583/rohs-declaration-uw41v-en-gb.pdf [42.15 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23380584/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co FWB Podzespół do zabudowy aparatów modułowych 600x250 QC UW41V HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135