Polecane
Cena: |
124,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
124,51 |
zł netto |
Cena: |
153,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
354 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zaciski rozgałęźne 5-polowe 2x25/2x16mm2 KH25C HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782418/0/hager_KH25C_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Zaciski rozgałęźne 5-polowe 2x25/2x16mm2 KH25C HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | tak |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 45.5 mm |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba wejść | 9 |
| Liczba wyjść | 9 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 80 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 1.5 - 25 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 1.5 - 16 mm² |
| Sposób montażu | Śruba |
| Szerokość | 102.4 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 65.9 mm |
Pliki do pobrania
hager_kh25c_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 18:02, 239.52 kB]
PDS_KH25C_3301_pl-PL -
m/download/23419033/pds-kh25c-3301-pl-pl.pdf [137.77 kB]
rohs_declaration_KH25C_en-GB -
m/download/23419034/rohs-declaration-kh25c-en-gb.pdf [42.21 kB]
DECLARATION_25_3714_01_25 -
m/download/23419035/declaration-25-3714-01-25.pdf [161.88 kB]
PEP_HAGE-01414-V01.01-EN -
m/download/23419036/pep-hage-01414-v01-01-en.pdf [364.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Zaciski rozgałęźne 5-polowe 2x25/2x16mm2 KH25C HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135