Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,91 zł brutto
Do koszykaCena: |
353,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
352,99 |
zł netto |
Cena: |
434,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
434,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
104 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: vega Rozdzielnica natynkowa 4x18 IP40 drzwi białe VB418PB HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776621/0/hager_VB418PB_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: vega Rozdzielnica natynkowa 4x18 IP40 drzwi białe VB418PB HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 146 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 120 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 4 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 400 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 775 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_vb418pb_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:22, 217.02 kB]
PDS_VB418PB_3301_pl-PL -
m/download/23415095/pds-vb418pb-3301-pl-pl.pdf [61.64 kB]
6LE002850B -
m/download/23415096/6le002850b.pdf [7.80 MB]
LCIE_61439 -
m/download/23415094/lcie-61439.pdf [931.80 kB]
rohs_declaration_VB418PB_en-GB -
m/download/23415097/rohs-declaration-vb418pb-en-gb.pdf [42.21 kB]
CE 23_3330_09_23 series vega (Andreas) -
m/download/23415098/ce-23-3330-09-23-series-vega-andreas.pdf [321.32 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co vega Rozdzielnica natynkowa 4x18 IP40 drzwi białe VB418PB HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28272brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17019brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7468brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11928brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11224brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
195 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37631brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37838brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21958brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15355brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt vega Rozdzielnica natynkowa 4x18 IP40 drzwi białe VB418PB HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6759brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
33 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11426brutto |
|
193 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15838brutto |
|
53 szt |
24h |
|
30 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1672brutto |
|
6 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1113brutto |
|
4380 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17787brutto |
|
12 szt |
24h |
|
129 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1221brutto |
|
2969 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1883brutto |
|
324 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135