Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszykaCena: |
108,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,15 |
zł netto |
Cena: |
134,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
126,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
128 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N 6kA B16A 30mA Typ AC ADC916D HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791386/0/hager_ADC916D_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N 6kA B16A 30mA Typ AC ADC916D HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 6 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 2 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Napięcie znamionowe | 240 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 5.2 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 6 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_adc916d_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 12:12, 248.42 kB]
PDS_ADC916D_3301_pl-PL -
m/download/23374855/pds-adc916d-3301-pl-pl.pdf [122.24 kB]
ID1_RCBO_N3D_6LE008003Ab -
m/download/23374856/id1-rcbo-n3d-6le008003ab.pdf [1.45 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23374860/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_ADC916D_en-GB -
m/download/23374857/rohs-declaration-adc916d-en-gb.pdf [42.19 kB]
DECLARATION_24_1266_12_24 -
m/download/23374858/declaration-24-1266-12-24.pdf [397.03 kB]
PEP_HAGE-01255-V01.01-EN -
m/download/23374859/pep-hage-01255-v01-01-en.pdf [2.24 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N 6kA B16A 30mA Typ AC ADC916D HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18999brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29087brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
69828brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30023brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21271brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9986brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
329 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
65579brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
65579brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
40464brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45268brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16556brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16822brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 01537brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27627brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N 6kA B16A 30mA Typ AC ADC916D HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
068brutto |
|
610 szt |
24h |
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
303brutto |
|
277 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
198 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3366brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
1400 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
5020 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3097 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1136brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13788brutto |
|
229 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4978brutto |
|
2 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
44807brutto |
|
91 szt |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135