Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 37,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszykaCena: |
115,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,62 |
zł netto |
Cena: |
141,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
196 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA 6kA typ AC CDC440J HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791664/0/hager_CDC440J_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA 6kA typ AC CDC440J HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 6.5 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_cdc440j_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:25, 255.89 kB]
PDS_CDC440J_3301_pl-PL -
m/download/23378741/pds-cdc440j-3301-pl-pl.pdf [116.83 kB]
ID1_ID_6LE009051Ab -
m/download/23378742/id1-id-6le009051ab.pdf [1.33 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23378745/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CDC440J_en-GB -
m/download/23378743/rohs-declaration-cdc440j-en-gb.pdf [42.15 kB]
hager_deklaracja_CE_012_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23378744/hager-deklaracja-ce-012-pr-2026-v1-0-sig.pdf [309.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA 6kA typ AC CDC440J HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22038brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20332brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19183brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
24280brutto |
|
55 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15379brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3444brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
171 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15414brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16810brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1678 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10049brutto |
|
208 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10086brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6130brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11727brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
188 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21580brutto |
|
0 szt |
24h |
|
72 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17612brutto |
|
15 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA 6kA typ AC CDC440J HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15064brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
318 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2201brutto |
|
54 szt |
24h |
|
623 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19559brutto |
|
36 szt |
24h |
|
468 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5913brutto |
|
96 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1221brutto |
|
2690 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
65754brutto |
|
38 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10873brutto |
|
149 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6130brutto |
|
258 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14506brutto |
|
128 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7700brutto |
|
125 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8967brutto |
|
37 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135