Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszykaCena: |
393,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
393,78 |
zł netto |
Cena: |
484,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
484,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XAP010306 Cokół wys. X szer. X gł. = 100 x 300 x 600mm szary 193084 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | nie |
| Głębokość | 600 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 1500 kg |
| Materiał | Inne |
| Model | Inne |
| Szerokość | 230 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 300 mm |
| Wysokość | 110 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co XAP010306 Cokół wys. X szer. X gł. = 100 x 300 x 600mm szary 193084 EATON
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
75332brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21010brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25748brutto |
|
0 szt |
24h |
|
31 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
62256brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16063brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26728brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
79528brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
95239brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34334brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14182brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135