Polecane
Cena: |
506,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
486,31 |
zł netto |
Cena: |
622,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
598,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cokół do obudów stojących IP41 100x600x600 FZ912XE HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2779451/0/hager_FZ912XE_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Cokół do obudów stojących IP41 100x600x600 FZ912XE HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odporność udarowa | IK10 |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | nie |
| Głębokość | 575 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Kolor | Czarny |
| Maks. obciążenie/ładowność | 2600 kg |
| Materiał | Stal |
| Model | Kompletny cokół |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Szerokość | 599 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz912xe_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 22:04, 199.12 kB]
PDS_FZ912XE_3301_pl-PL -
m/download/23397339/pds-fz912xe-3301-pl-pl.pdf [85.54 kB]
472-061-010 Mounting instructions Sockelleiste -
m/download/23397340/472-061-010-mounting-instructions-sockelleiste.pdf [1.71 MB]
rohs_declaration_FZ912XE_en-GB -
m/download/23397341/rohs-declaration-fz912xe-en-gb.pdf [42.15 kB]
PEP_HAGE-00933-V01.01-EN -
m/download/23397342/pep-hage-00933-v01-01-en.pdf [8.50 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Cokół do obudów stojących IP41 100x600x600 FZ912XE HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135