XVTL-SO200/S-4 Cokoły części boczne wys. 200mm 1para 114611 EATON
XVTL-SO200/S-4 Cokoły części boczne wys. 200mm 1para 114611 EATON (114611)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: XVTL-SO200/S-4 Cokoły części boczne wys. 200mm 1para 114611 EATON
Do organizatora kabli nie
Głębokość 370 mm
Głębokość montażowa w szafie 400 mm
Kolor Szary
Maks. obciążenie/ładowność 300 kg
Materiał Stal
Model Zastaw boczny cokołu
Numer RAL (zbliżony) 7035
Szerokość 100 mm
Szerokość montażowa w szafie 0 mm
Wysokość 200 mm
Produkty z tej samej kategorii co XVTL-SO200/S-4 Cokoły części boczne wys. 200mm 1para 114611 EATON