XVTL-SO100/F-8 Cokół część przednia wys. 100 mm 114627 EATON
XVTL-SO100/F-8 Cokół część przednia wys. 100 mm 114627 EATON (114627)
Nasz stan magazynowy
3 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: XVTL-SO100/F-8 Cokół część przednia wys. 100 mm 114627 EATON
Do organizatora kabli nie
Głębokość 820 mm
Głębokość montażowa w szafie 0 mm
Kolor Szary
Maks. obciążenie/ładowność 0 kg
Materiał Stal
Model Cokół przedni/tylny
Numer RAL (zbliżony) 7035
Szerokość 60 mm
Szerokość montażowa w szafie 800 mm
Wysokość 110 mm
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co XVTL-SO100/F-8 Cokół część przednia wys. 100 mm 114627 EATON