Polecane
Cena: |
60,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,54 |
zł netto |
Cena: |
74,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XVTL-SO100/F-8 Cokół część przednia wys. 100 mm 114627 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odporność udarowa | IK10 |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | nie |
| Głębokość | 820 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 0 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 0 kg |
| Materiał | Stal |
| Model | Cokół przedni/tylny |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Szerokość | 60 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Wysokość | 110 mm |
Pliki do pobrania
tabela_doboru_xenergy_light_obudowa_komplet[1].pdf [2023-11-01 12:05, 174.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co XVTL-SO100/F-8 Cokół część przednia wys. 100 mm 114627 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135