Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszykaCena: |
16,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,46 |
zł netto |
Cena: |
20,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
57 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.x Płytka czołowa z pokrętłem Regulator do ściemniacza obrotowego biały aksamit 11376089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785326/0/hager_11376089_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER Q.x Płytka czołowa z pokrętłem Regulator do ściemniacza obrotowego biały aksamit 11376089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 17.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrętło |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 58.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 58.5 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Ściemniacz |
Pliki do pobrania
hager_11376089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:18, 256.07 kB]
PDS_11376089_3301_pl-PL -
m/download/23408857/pds-11376089-3301-pl-pl.pdf [90.26 kB]
rohs_declaration_11376089_en-GB -
m/download/23408858/rohs-declaration-11376089-en-gb.pdf [42.17 kB]
dc22-1011 -
m/download/23408859/dc22-1011.pdf [177.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.x Płytka czołowa z pokrętłem Regulator do ściemniacza obrotowego biały aksamit 11376089 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
878brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
882brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30918brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2448brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2433brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1160brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
520brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
324brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
353 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
453brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
409 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2105brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30183brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
673brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3425brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
212 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER Q.x Płytka czołowa z pokrętłem Regulator do ściemniacza obrotowego biały aksamit 11376089 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2650brutto |
|
180 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2646brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
212 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
469 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
443 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
322 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1074brutto |
|
214 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1106brutto |
|
38 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20029brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
268 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2418brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1183brutto |
|
19 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8312brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135