Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,34 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 399,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
21,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,54 |
zł netto |
Cena: |
26,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
180 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.x Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965436089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785480/0/hager_3965436089_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER Q.x Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965436089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Plakietka centralna |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 55 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 55 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Gniazdo ścienne |
Pliki do pobrania
hager_3965436089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 07:54, 223.77 kB]
PDS_3965436089_3301_pl-PL -
m/download/23393812/pds-3965436089-3301-pl-pl.pdf [81.99 kB]
rohs_declaration_3965436089_en-GB -
m/download/23393813/rohs-declaration-3965436089-en-gb.pdf [42.12 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_308_WA_2021_V1_0 -
m/download/23393814/hager-deklaracja-ce-308-wa-2021-v1-0.pdf [173.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.x Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965436089 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
62851brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4937brutto |
|
0 szt |
24h |
|
209 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2911brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2583brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
72909brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4516brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3859brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7932brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2418brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4816brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8312brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2038brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
497 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER Q.x Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965436089 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2418brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2646brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
225 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1565brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1074brutto |
|
214 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1106brutto |
|
38 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
448 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
328 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
469 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1183brutto |
|
19 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8312brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2024brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135