Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,94 |
zł netto |
Cena: |
15,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
45 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.3 Ramka potrójna biała aksamit 10136099 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785678/0/hager_10136099_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER Q.3 Ramka potrójna biała aksamit 10136099 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 9.9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba łączników | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 222.5 mm |
| Szerokość wbudowania | 59.3 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 80.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 59.3 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_10136099_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 20:55, 214.79 kB]
PDS_10136099_3301_pl-PL -
m/download/23378660/pds-10136099-3301-pl-pl.pdf [115.45 kB]
rohs_declaration_10136099_en-GB -
m/download/23378661/rohs-declaration-10136099-en-gb.pdf [42.27 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23378662/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.3 Ramka potrójna biała aksamit 10136099 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2317brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
384 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2747brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2646brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
225 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13669brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2795brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
416 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
307 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
62851brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
24027brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1183brutto |
|
20 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1784brutto |
|
120 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2076brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
32590brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER Q.3 Ramka potrójna biała aksamit 10136099 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1669brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1125brutto |
|
489 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
35 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
416 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
68491brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
330 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
307 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135