Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,99 |
zł netto |
Cena: |
11,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785359/0/hager_12036089_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Połączenia izolowane | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 8.9 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Plakietka centralna |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 58.5 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 58.5 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
hager_12036089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:48, 252.17 kB]
PDS_12036089_3301_pl-PL -
m/download/23390359/pds-12036089-3301-pl-pl.pdf [92.05 kB]
rohs_declaration_12036089_en-GB -
m/download/23390360/rohs-declaration-12036089-en-gb.pdf [42.17 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_332_WA_2022_V1_0 -
m/download/23390361/hager-deklaracja-ce-332-wa-2022-v1-0.pdf [268.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4464brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
62851brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34643brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3081brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2076brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6662brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11793brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4960brutto |
|
2 szt |
24h |
|
154 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2911brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
46014brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1617brutto |
|
107 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4046brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
128 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2646brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
212 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
337 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1183brutto |
|
19 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2024brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8312brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2650brutto |
|
180 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
465 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1074brutto |
|
214 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2418brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
434 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135