Polecane
Cena: |
7,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,14 |
zł netto |
Cena: |
8,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER S.1/B.3/B.7 Płytka czołowa do sygnalizatora świetlnego E14 biały połysk 11988989 11986089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2789220/0/hager_11986089_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER S.1/B.3/B.7 Płytka czołowa do sygnalizatora świetlnego E14 biały połysk 11988989 11986089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 18 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Plakietka centralna |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Oprawka | E14 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 59 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 59 mm |
| Z wymiennym symbolem | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Ze stałym symbolem/piktogramem | nie |
| Ze światłem błyskającym | nie |
Pliki do pobrania
hager_11986089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:39, 253.49 kB]
PDS_11986089_3301_pl-PL -
m/download/23392254/pds-11986089-3301-pl-pl.pdf [99.14 kB]
rohs_declaration_11986089_en-GB -
m/download/23392255/rohs-declaration-11986089-en-gb.pdf [42.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER S.1/B.3/B.7 Płytka czołowa do sygnalizatora świetlnego E14 biały połysk 11988989 11986089 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135