Polecane
Cena: |
7,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,11 |
zł netto |
Cena: |
8,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.x Płytka czołowa do gniazda bez uziemienia biały aksamit 3967036089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785474/0/hager_3967036089_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER Q.x Płytka czołowa do gniazda bez uziemienia biały aksamit 3967036089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 58 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 58 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
Pliki do pobrania
hager_3967036089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 08:06, 215.70 kB]
PDS_3967036089_3301_pl-PL -
m/download/23352524/pds-3967036089-3301-pl-pl.pdf [73.92 kB]
rohs_declaration_3967036089_en-GB -
m/download/23352525/rohs-declaration-3967036089-en-gb.pdf [42.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.x Płytka czołowa do gniazda bez uziemienia biały aksamit 3967036089 HAGER
Osoby, które kupiły produkt BERKER Q.x Płytka czołowa do gniazda bez uziemienia biały aksamit 3967036089 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135