Polecane
Cena: |
44,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,72 |
zł netto |
Cena: |
55,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: R.1/R.3/R.8 Płytka czołowa z pokrętłem do łącznika 3-poz z pozycją 0 czarny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 26 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrętło |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Symbol „przełącznik 3-poziomowy” |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 58 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 58 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Przełącznik wielopołożeniowy |
Pliki do pobrania
PDS_1096204500_3301_pl-PL -
m/download/23425117/pds-1096204500-3301-pl-pl.pdf [117.66 kB]
rohs_declaration_1096204500_en-GB -
m/download/23425118/rohs-declaration-1096204500-en-gb.pdf [42.12 kB]
64_01_10_2021 -
m/download/23425119/64-01-10-2021.pdf [224.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co R.1/R.3/R.8 Płytka czołowa z pokrętłem do łącznika 3-poz z pozycją 0 czarny
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135