Polecane
Cena: |
76,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,07 |
zł netto |
Cena: |
93,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: R.classic Płytka czołowa z pokrętłem do łącznika obrotowego biały połysk 1001208900 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 29 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Przełącznik |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 81.4 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 81.4 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Łącznik/przycisk |
Pliki do pobrania
PDS_1001208900_3301_pl-PL -
m/download/23400042/pds-1001208900-3301-pl-pl.pdf [86.15 kB]
rohs_declaration_1001208900_en-GB -
m/download/23400043/rohs-declaration-1001208900-en-gb.pdf [42.13 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_360_WA_2023_V1_0 -
m/download/23400044/hager-deklaracja-ce-360-wa-2023-v1-0.pdf [193.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co R.classic Płytka czołowa z pokrętłem do łącznika obrotowego biały połysk 1001208900 HAGER
Produkty powiązane z produktem R.classic Płytka czołowa z pokrętłem do łącznika obrotowego biały połysk 1001208900 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135