Polecane
Cena: |
3,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,48 |
zł netto |
Cena: |
4,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
69 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.X/S.1 Pierścień oddzielający do płytki czołowej biały 11098989 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2786834/0/hager_11098989_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER B.X/S.1 Pierścień oddzielający do płytki czołowej biały 11098989 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość osprzętu | 8.3 mm |
| Kolor | Biały |
| Model zamykany | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Szerokość osprzętu | 55.6 mm |
| Wymiary | Kwadratowy 50 / kwadratowy 50 |
| Wysokość osprzętu | 55.6 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
hager_11098989_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:08, 217.07 kB]
PDS_11098989_3301_pl-PL -
m/download/23390592/pds-11098989-3301-pl-pl.pdf [70.54 kB]
rohs_declaration_11098989_en-GB -
m/download/23390593/rohs-declaration-11098989-en-gb.pdf [42.10 kB]
DC22-1059 -
m/download/23390594/dc22-1059.pdf [234.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.X/S.1 Pierścień oddzielający do płytki czołowej biały 11098989 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135