Polecane
Cena: |
16,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,17 |
zł netto |
Cena: |
19,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Ramka 3-modułowa S500 (element zapasowy) czysta biel 52051803-030 KONTAKT
| Seria | SIMON 500 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka osprzętowa |
| Kolor | czysta biel |
| Typ produktu | element zapasowy |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Wysokość produktu | 132mm |
| Szerokość produktu | 173mm |
| Głębokość produktu | 16mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053093290 |
| Waga jedn. | 0.065kg |
| EAN13 opak. | 8421053093290 |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 34.7cm |
| Klasa ETIM | EC002250 Adapter przejściowy do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Liczba modulów | 3 |
| Rodzaj modułów | SIMON 500 |
| Ilość modułów SIMON 500 | 3× S500 |
| Zastosowanie | do puszek podłogowych |
Parametry techniczne: Simon Connect Ramka 3-modułowa S500 (element zapasowy) czysta biel 52051803-030 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
3098,52051803-030 -
m/download/23618830/3098-52051803-030.pdf [33.94 kB]
2017_UES0050 -
m/download/23645257/2017-ues0050.pdf [443.14 kB]
PUSZKI PODŁOGOWE SERII SF -
m/download/23652073/puszki-podlogowe-serii-sf.pdf [570.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Ramka 3-modułowa S500 (element zapasowy) czysta biel 52051803-030 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135