Polecane
Cena: |
13,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,27 |
zł netto |
Cena: |
16,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
50 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Ramka 1-modułowa czysta biel SM102/9 KONTAKT
| Seria | CIMA |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka osprzętowa |
| Kolor | czysta biel |
| Typ produktu | element zapasowy |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Wysokość produktu | 132mm |
| Szerokość produktu | 76mm |
| Głębokość produktu | 16mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436017290 |
| Waga jedn. | 0.05kg |
| EAN13 opak. | 8426436017290 |
| Wys. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 15.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 19.5cm |
| Klasa ETIM | EC002250 Adapter przejściowy do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Liczba modulów | 1 |
| Rodzaj modułów | CIMA |
| Ilość modułów CIMA | 1× CIMA |
| Zastosowanie | do puszek podłogowych |
Parametry techniczne: Simon Connect Ramka 1-modułowa czysta biel SM102/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| nr indeksu | TSC-SM102-9 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
6266,SM102_9 -
m/download/23627582/6266-sm102-9.pdf [39.31 kB]
PQ51-PL -
m/download/23645267/pq51-pl.pdf [597.74 kB]
PUSZKI PODŁOGOWE SERII SF -
m/download/23652061/puszki-podlogowe-serii-sf.pdf [570.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Ramka 1-modułowa czysta biel SM102/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135