Polecane
Cena: |
7,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,93 |
zł netto |
Cena: |
9,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
88 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Adapter S500 na 1 moduł K45 (45x45mm) szary grafit 50012088-038 KONTAKT
| Seria | SIMON 500 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | adapter |
| Kolor | szary grafit |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Wysokość produktu | 50mm |
| Szerokość produktu | 50mm |
| Głębokość produktu | 9.6mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053095744 |
| Waga jedn. | 0.095kg |
| EAN13 opak. | 8421053095744 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC002250 Adapter przejściowy do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Sposób montażu | zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 50 × 50mm |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 7021 |
| Liczba modulów | 1 |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Kształt produktu | kwadratowy |
Parametry techniczne: Simon Connect Adapter S500 na 1 moduł K45 (45x45mm) szary grafit 50012088-038 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Antracyt |
Pliki do pobrania
3934,50012088-038 -
m/download/23619873/3934-50012088-038.pdf [38.98 kB]
2017_UES0109 -
m/download/23644656/2017-ues0109.pdf [348.86 kB]
ADAPTERY DO MODUŁÓW K45 -
m/download/23651211/adaptery-do-modulow-k45.pdf [493.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Adapter S500 na 1 moduł K45 (45x45mm) szary grafit 50012088-038 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135