Polecane
Cena: |
21,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,33 |
zł netto |
Cena: |
26,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Ramka 4-modułowa szary grafit SM402/14 KONTAKT
| Seria | CIMA |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka osprzętowa |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | element zapasowy |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Wysokość produktu | 132mm |
| Szerokość produktu | 228mm |
| Głębokość produktu | 16mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436018037 |
| Waga jedn. | 0.092kg |
| EAN13 opak. | 8426436018037 |
| Wys. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Klasa ETIM | EC002250 Adapter przejściowy do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 7021 |
| Liczba modulów | 4 |
| Rodzaj modułów | CIMA |
| Ilość modułów CIMA | 4× CIMA |
| Zastosowanie | do puszek podłogowych |
Parametry techniczne: Simon Connect Ramka 4-modułowa szary grafit SM402/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Antracyt |
Pliki do pobrania
6349,SM402_14 -
m/download/23627698/6349-sm402-14.pdf [48.73 kB]
PQ51-PL -
m/download/23647926/pq51-pl.pdf [597.74 kB]
PUSZKI PODŁOGOWE SERII SF -
m/download/23652068/puszki-podlogowe-serii-sf.pdf [570.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Ramka 4-modułowa szary grafit SM402/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135