Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszykaCena: |
44,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,86 |
zł netto |
Cena: |
55,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
56 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały mat ŁP-19R/m/75 OSPEL
Informacje o produkcie:
Prąd znamionowy: 10AX
Napięcie znamionowe: 250V
Stopień ochrony (IP): IP20
Sposób montażu: Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Materiał: Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni: Lakierowanie
Podświetlenie: Brak
Typ zacisków: Gwintowe
Szerokość osprzętu (mm): 71
Wysokość osprzętu (mm): 71
Głębokość osprzętu (mm): 40
Głębokość wbudowania (mm): 24
Parametry techniczne: SONATA Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały mat ŁP-19R/m/75 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model | Przycisk szeregowy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677570/pl.pdf [60.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały mat ŁP-19R/m/75 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9274brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3234brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
378brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
1332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2933brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2813brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
219 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3650brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5678brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5687brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2728brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2377brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2656brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3950brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
219 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3612brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1837brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
73 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3890brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt SONATA Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały mat ŁP-19R/m/75 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
73 szt |
24h |
|
513 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5518brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
436 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 szt |
24h |
|
172 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1363brutto |
|
378 szt |
24h |
|
21169 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
14 szt |
24h |
|
337 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2795brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
462 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
16 szt |
24h |
|
737 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
11 szt |
24h |
|
456 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
950 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4967brutto |
|
3 szt |
24h |
|
87 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2692brutto |
|
122 szt |
24h |
|
1032 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135