Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszykaCena: |
10,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,88 |
zł netto |
Cena: |
13,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
220 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Ramka potrójna kolor kaszmir R-3R/82 OSPEL
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: SONATA Ramka potrójna kolor kaszmir R-3R/82 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9.7 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Inne |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 226 mm |
| Wysokość | 84 mm |
| Z ramką montażową | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Ramka potrójna kolor kaszmir R-3R/82 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30926brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
82 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17466brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7862brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4736brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5117brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
230 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18517brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15594brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9329brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
136 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9329brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt SONATA Ramka potrójna kolor kaszmir R-3R/82 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 szt |
24h |
|
172 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
74 szt |
24h |
|
19 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
16 szt |
24h |
|
750 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5518brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
11 szt |
24h |
|
456 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5518brutto |
|
2 szt |
24h |
|
56 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2795brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4967brutto |
|
3 szt |
24h |
|
87 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
1004 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2692brutto |
|
122 szt |
24h |
|
1074 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1363brutto |
|
578 szt |
24h |
|
23227 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135