Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszykaCena: |
29,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,76 |
zł netto |
Cena: |
36,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
196 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Łącznik podwójny schodowy kolor kaszmir ŁP-10R/m/82 OSPEL
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: SONATA Łącznik podwójny schodowy kolor kaszmir ŁP-10R/m/82 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Układ połączeń | Łącznik 2-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Łącznik podwójny schodowy kolor kaszmir ŁP-10R/m/82 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9607brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5098brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1315brutto |
|
13 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2548brutto |
|
268 SZT |
24h |
|
147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
944brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
167 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
57708brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1216brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15114brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
122 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4123brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1165brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
816 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2062brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
66 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2834brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4782brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
287 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt SONATA Łącznik podwójny schodowy kolor kaszmir ŁP-10R/m/82 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2692brutto |
|
122 szt |
24h |
|
1036 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4967brutto |
|
3 szt |
24h |
|
87 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 szt |
24h |
|
172 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
11 szt |
24h |
|
456 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
74 szt |
24h |
|
637 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
16 szt |
24h |
|
737 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1363brutto |
|
398 szt |
24h |
|
23139 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5518brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5518brutto |
|
2 szt |
24h |
|
56 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
985 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
14 szt |
24h |
|
200 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2795brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
462 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135