Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
10,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,11 |
zł netto |
Cena: |
12,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
22 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy jednobiegunowy mechanizm samozaciski 533031 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2787619/0/hager_533031_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy jednobiegunowy mechanizm samozaciski 533031 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zgodność z przepisami budowlanymi Wielkiej Brytanii, część M | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Nadzorcze i orientacyjne |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 41.6 mm |
| Głębokość wbudowania | 32 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Inne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Podświetlenie | Opcjonalne |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Lampa tląca |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
hager_533031_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:43, 263.53 kB]
PDS_533031_3301_pl-PL -
m/download/23386203/pds-533031-3301-pl-pl.pdf [142.34 kB]
rohs_declaration_533031_en-GB -
m/download/23386204/rohs-declaration-533031-en-gb.pdf [42.16 kB]
42_01_03_2021 -
m/download/23386205/42-01-03-2021.pdf [152.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy jednobiegunowy mechanizm samozaciski 533031 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3582brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1417brutto |
|
0 szt |
24h |
|
456 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2424brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3646brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
52 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1297brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
145 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1041brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
155 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1929brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4599brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2826brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2357brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3827brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
86 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1613brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
170 SZT |
10 dni |
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy jednobiegunowy mechanizm samozaciski 533031 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
100 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy jednobiegunowy mechanizm samozaciski 533031 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
661brutto |
|
243 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
399 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1167brutto |
|
394 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1217brutto |
|
334 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1073brutto |
|
388 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
833brutto |
|
270 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1565brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1613brutto |
|
102 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2623brutto |
|
47 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1272brutto |
|
440 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2476brutto |
|
59 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1566brutto |
|
179 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
452 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135