Polecane
Cena: |
17,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,37 |
zł netto |
Cena: |
21,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PLEXO Gniazdo hermetyczne podtynkowe IP55 zaciski automatyczne szary 069551L LEGRAND
O SERII:
Seria Plexo o wysokim stopniu ochrony IP55 przeznaczona jest do instalacji na zewnątrz lub w pomieszczeniach wilgotnych np. piwnicach, garażach, laboratoriach, obiektach gastronomicznych itp. Osprzęt dostępny jest w wersjach natynkowej i podtynkowej oraz w kolorach: szarym, białym, ecru oraz białym w wykonaniu antybakteryjnym.
Parametry techniczne: PLEXO Gniazdo hermetyczne podtynkowe IP55 zaciski automatyczne szary 069551L LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Liczba aktywnych styków (kwadratowych) | 0 |
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Z wbudowanym głośnikiem bluetooth | nie |
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 46 mm |
| Izolowane | nie |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kolor | Szary |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba portów USB-A | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Stopień ochrony (IP) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7046 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Inne |
| Styk ochronny | Okrągły |
| Szerokość osprzętu | 70.5 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 70.5 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
F03420EN-00 -
m/download/22611784/f03420en-00.pdf [928.82 kB]
LGQXBYAUQB -
m/download/22611791/lgqxbyauqb.pdf [624.11 kB]
LGTEXFHCZV -
m/download/22611792/lgtexfhczv.pdf [2.62 MB]
LGVJGSWQVY -
m/download/22611793/lgvjgswqvy.pdf [680.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLEXO Gniazdo hermetyczne podtynkowe IP55 zaciski automatyczne szary 069551L LEGRAND
Osoby, które kupiły produkt PLEXO Gniazdo hermetyczne podtynkowe IP55 zaciski automatyczne szary 069551L LEGRAND kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135