GN.1-FAZ.16A 230V IP44 50X50 OCHR.P/DZIECMI PCE
GN.1-FAZ.16A 230V IP44 50X50 OCHR.P/DZIECMI PCE (104-0BC)
Do ulubionych
Parametry techniczne: GN.1-FAZ.16A 230V IP44 50X50 OCHR.P/DZIECMI PCE
Parametr Wartość
Rozmiar kołnierza 50x50 mm
Stopień ochrony (IP) IP54
Numer RAL 5017
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Tworzywo termoplastyczne
Kierunek wprowadzenia wtyczki Prosty
Kolor Niebieski
Liczba biegunów 3
Materiał Tworzywo sztuczne
Model Ze stykiem ochronnym (bolec)
Napięcie znamionowe 250 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj połączenia Zacisk śrubowy
Z pokrywą uchylną tak
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.1-FAZ.16A 230V IP44 50X50 OCHR.P/DZIECMI PCE