Polecane
Cena: |
107,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,45 |
zł netto |
Cena: |
132,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Projektor LED 10W BVP154 LED10/840 1000lm PSU VWB MDU CE produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Projektor LED 10W BVP154 LED10/840 1000lm PSU VWB MDU CE produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 10 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 41000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 123 mm |
| Długość wbudowania | 150 mm |
| Do lamp o mocy | 10 - 10 W |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Szkło strukturalne |
| Montaż do podłoża | tak |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Biały |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | tak |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 100 - 100 mA |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 1 - 1 mm² |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Regulacja | Obrotowe i uchylne |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 105 lm/W |
| Strumień świetlny | 945 - 1155 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1050 lm |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wbudowania | 150 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Światłość | 427 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM7 |
| Typ połączenia | Zaciskanie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.7 |
| Wysokość/głębokość | 147 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 160 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -25 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
cc68cd3c72bf49e4ab38a9ba007ced31 -
m/download/21225515/cc68cd3c72bf49e4ab38a9ba007ced31.webp [39.93 kB]
fp911401733342-pss-pl_pl -
m/download/9804914/fp911401733342-pss-pl-pl.pdf [346.81 kB]
351f43c42a5f48c0aaa7aa3200f5a445 -
m/download/9804916/351f43c42a5f48c0aaa7aa3200f5a445.pdf [2.46 MB]
504d63e9551e4cf68accad9600b978e3 -
m/download/9804917/504d63e9551e4cf68accad9600b978e3.pdf [865.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Projektor LED 10W BVP154 LED10/840 1000lm PSU VWB MDU CE produkt wycofany PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135