Polecane
Cena: |
22,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,98 |
zł netto |
Cena: |
28,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
53 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz halogen reflektor LED PILA BVP008 20W 1800lm IP65 3000K barwa ciepła 20W 3000K barwa ciepła PHILIPS
Naświetlacz LED PILA to urządzenie, które wyróżnia się nie tylko swoją wydajnością, ale również trwałością oraz funkcjonalnością. Jest to produkt o wysokiej jakości, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Dane techniczne:
Szerokość: 12,5 cm
Parametry techniczne: Naświetlacz halogen reflektor LED PILA BVP008 20W 1800lm IP65 3000K barwa ciepła 20W 3000K barwa ciepła PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Klasa odporności ogniowej wg UK Building Regs część B - 30 minut | nie |
| Klasa odporności ogniowej wg UK Building Regs część B - 60 minut | nie |
| Klasa odporności ogniowej wg UK Building Regs część B - 90 minut | nie |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 20 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Produkt wyposażony zgodnie z 2019/2020/UE | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP65 |
| System monitorowania funkcji awaryjnych | Brak |
| System zasilania awaryjnego | Brak |
| Technologia wykonania czujnika ruchu/obecności | Inne |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 35.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 65 % |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 1880 - 1880 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 140 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor odbłyśnika | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 109 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 127 |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Montaż do podłoża | tak |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Inne |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 33 - 33 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 33 - 33 mA |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 1.0 - 1.0 mm² |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Obrotowy |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 94 - 94 lm/W |
| Strumień świetlny | 1800 - 1800 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1800 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 125 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Inne |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 30 |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 35.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 65 % |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 1.6 |
| Wartość migotania Pst LM | 1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 35.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 7.5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 29 mm |
| Z czujnikiem obecności | nie |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
1_G2 20khrs_20W-220-240V-SWB -
m/download/23691318/1-g2-20khrs-20w-220-240v-swb.webp [6.27 kB]
911401811583_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691317/911401811583-eu-pl-pl-prof.fp [507.52 kB]
EPD-Pila-BVP008-20W-3000K-911401811583 -
m/download/23691323/epd-pila-bvp008-20w-3000k-911401811583.pdf [614.62 kB]
EcoDesign-Document-Pila-Floodlight-BVP008 -
m/download/23691320/ecodesign-document-pila-floodlight-bvp008.pdf [6.47 MB]
PILA_Floodlight_BVP008-ECD -
m/download/23691321/pila-floodlight-bvp008-ecd.pdf [529.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz halogen reflektor LED PILA BVP008 20W 1800lm IP65 3000K barwa ciepła 20W 3000K barwa ciepła PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135