Polecane
Cena: |
68,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,94 |
zł netto |
Cena: |
84,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Projektor LED 20W PILA BVP007 4000K 1700lm MDU z czujnikiem ruchu produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Projektor LED 20W PILA BVP007 4000K 1700lm MDU z czujnikiem ruchu produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 47 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | Tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Całkowity współczynnik odkształcenia (THD) | 25 |
| Długość [mm] | 140 mm |
| Długość wbudowania [mm] | 140 mm |
| Do montażu na zaciski | Nie |
| Do montażu natynkowego | Tak |
| Do montażu sufitowego | Nie |
| Do montażu ściennego | Tak |
| Do montażu wbudowanego | Nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | Nie |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | Nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | Nie |
| Kolor obudowy | Aluminium |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał klosza | Szkło strukturalne |
| Moc zestawu [W] | 20 W |
| Montaż do podłoża | Tak |
| Montaż na szynie prądowej | Nie |
| Montaż na trawersie | Nie |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik | Biały |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | Nie |
| Oprawka | Brak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniania (zintegrowany) | Nie |
| Powierzchnia szczotkowana | Nie |
| Przekrój przewodu | 1 mm2 |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 1 mm2 |
| Przystosowane do zawieszenia | Nie |
| Regulacja | Obrotowe i uchylne |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna | 85 lm/W |
| Skuteczność świetlna oprawy | 85 lm/W |
| Strumień świetlny | 1530 lm |
| Strumień świetlny [lm] | 1700 lm |
| Szerokość wbudowania [mm] | 140 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | Nie |
| Ściemniacz 1-10 V | Nie |
| Ściemniacz DALI | Nie |
| Ściemniacz DMX | Nie |
| Ściemniacz DSI | Nie |
| Ściemniacz GPRS | Nie |
| Ściemniacz LineSwitch | Nie |
| Ściemniacz programowalny | Nie |
| Ściemniacz PWM | Nie |
| Ściemniacz RF | Nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | Nie |
| Ściemniacz Touch Dim | Nie |
| Ściemniacz triakowy | Nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | Nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | Nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | Nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | Nie |
| Ściemniacz Zigbee | Nie |
| Średnica wbudowania [mm] | 159.5 mm |
| Światłość | 626.2 cd |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.8 |
| Wysokość/głębokość [mm] | 105 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 159.5 mm |
| Z czujnikiem ruchu | Tak |
| Z czujnikiem światła | Tak |
| Zawiera osprzęt | Tak |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
8455042ae1e74c98b261ab8900f36484 -
m/download/21640679/8455042ae1e74c98b261ab8900f36484.webp [111.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Projektor LED 20W PILA BVP007 4000K 1700lm MDU z czujnikiem ruchu produkt wycofany PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135