Polecane
Cena: |
84,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,46 |
zł netto |
Cena: |
103,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa 50W 230V GU10 IP20 Ikl. BORD DLP-50-AL 22550 KANLUX
Łagodne krawędzie, zakrzywione linie i opływowy kształt nadają oprawom Kanlux BORD elegancji i subtelności. Nowoczesny design, elegancka prostota oraz opływowy kształt sprawiają, że oprawy te pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych. Oprawa nie posiada w komplecie źródła światła.
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa 50W 230V GU10 IP20 Ikl. BORD DLP-50-AL 22550 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 95 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 95 mm |
| Klasa ochronności | I |
| kolor | aluminium |
| Kolor obudowy | Aluminium |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 50 W |
| Oprawka | GU10 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Wysokość/głębokość [mm] | 125 mm |
Pliki do pobrania
22550 -
m/download/14764951/22550.pdf [362.29 kB]
ID0607_CE v3 PL -
m/download/13163822/id0607-ce-v3-pl.pdf [782.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa 50W 230V GU10 IP20 Ikl. BORD DLP-50-AL 22550 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135