Polecane
Cena: |
72,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,09 |
zł netto |
Cena: |
88,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa CHLOE GU10 IP20 kwadratowa ruchoma SLIP005039 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Klasa energetyczna | A++ do E |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (A x B x C) | 145x145x100 [mm] |
| Waga | 0.85 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa CHLOE GU10 IP20 kwadratowa ruchoma SLIP005039 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18666921/karta-katalogowa-en.pdf [1.77 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18666930/karta-katalogowa-de.pdf [1.77 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18666937/karta-katalogowa-pl.pdf [1.77 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa CHLOE GU10 IP20 kwadratowa ruchoma SLIP005039 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135