Polecane
Cena: |
34,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,72 |
zł netto |
Cena: |
42,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa punktowa natynkowa czarna RITI GU10 B-B 27567 KANLUX
Kanlux RITI to oprawa wykonana z aluminium. Jej piaskowana struktura obudowy jest dodatkowo pokryta matowym lakierem w eleganckiej czerni lub bieli. Oprawę Kanlux RITI cechuje dobra jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Z powodzeniem możemy zastosować ją jako oświetlenie samodzielne lub zestawiać ze sobą kilka opraw. Odkręcany korpus zapewnia łatwą wymianę źródła światła. Do wyboru mamy kolor odbłyśnika: złoto-miedziany z błyszczącym pigmentem, biały lub czarny. Do oprawy możemy również dopasować dodatkowe, srebrne odbłyśniki: Kanlux RITI REF. Oprawa Kanlux RITI przystosowana jest do montażu natynkowego.
DANE OGÓLNE:
Kolor: czarny
Miejsce montażu: do nadbudowania na suficie
Miejsce zastosowania: wewnątrz
Minimalna odległość od oświetlanego obiektu : 0,5m
Wysokość [mm]: 110
Średnica [mm]: 85
DANE TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC
Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50
Moc maksymalna [W]: max 10
Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym : I
Źródło światła: PAR16
Źródło światła w komplecie: nie
Trzonek: GU10
Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷25
Materiał obudowy: stop aluminium
Rodzaj przyłącza: kostka śrubowa
Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 0,75÷1,5
Stopień IP: 20
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa punktowa natynkowa czarna RITI GU10 B-B 27567 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica zewnętrzna | 85 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 110 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
27567_karta_techniczna -
m/download/17553028/27567-karta-techniczna.pdf [388.15 kB]
CE_845 RITI GU10 v2 PL -
m/download/13165119/ce-845-riti-gu10-v2-pl.pdf [841.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa punktowa natynkowa czarna RITI GU10 B-B 27567 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135